DOMĒNA REĢISTRĀCIJA

[su_highlight background=”#fe065c” color=”#fff”] Ļoti vienkārša reģistrācija [/su_highlight]

Reģistrējam visu paplašinājumu domēna vārdus. Domēna vārdu varēsiet izmantot gan mājaslapas adresei, gan e-pasta adresēs. Reģistrācijai ir pieejami tikai tādi domēna vārdi, kuru lietošanas tiesības vēl nav reģistrētas citai personai. Pirms reģistrēsim domēnu, izvēlēto nosaukumu pārbaudīsim. Domēna reģistrācija iespējama, ja domēna nosaukums nesatur vulgārismus, aizskarošus vārdus, izteicienus vai simbolu virknes, kas ir pretrunā ar labiem tikumiem.

[su_highlight background=”#fe065c” color=”#fff”] Reģistrācijas periods [/su_highlight]

Minimālais domēna reģistrācijas periods ir 1 gads. Izvēlētā perioda beigās domēna vārda lietotājam ir tiesības uz domēna vārda lietošanas tiesību pagarināšanu.

[su_highlight background=”#fe065c” color=”#fff”] Īpašuma tiesības [/su_highlight]

Domēna vārds nav īpašuma tiesību objekts, un to nevar iegūt īpašumā. Domēna vārds tiek nodots lietošanā uz izvēlētu periodu. Domēns tiek reģistrēts uz klienta vārda.

[su_highlight background=”#fe065c” color=”#fff”] Nosaukuma izvēle [/su_highlight]

Domēna vārda izvēle ir ļoti svarīgs moments un pirms domēna reģistrācijas jāveic domēna vārda izpēte un piemērotākā vārda izvēle. Domēna vārda izvēle ir ļoti svarīga turpmākā tā lietošanā un domēna vārda atpazīstamībā. Veiksmīgi izvēlēta domēna vārda reģistrācija ir mājas lapas viens mazs, bet svarīgs popularitātes priekšnosacījums.

[su_highlight background=”#fe065c” color=”#fff”] Domēns kā uzņēmuma seja [/su_highlight]

Ja domēns domāts kā uzņēmuma seja, tad ieteicams domēnu reģistrēt sava uzņēmuma vārdā. Šāds domēns būs kā bezmaksas uzņēmuma vārda un atpazīstamības veicinātājs.

Domēna nosaukumu varēsiet izmantot reklāmas materiālos, publicitātei un atpazīstamībai. Labs domēna vārds būs lielisks rīks arī e-pastu izveidē un e-pastu uzturēšana ar skanīgu uzņēmuma vai citu domēna vārdu būs lielisks reklāmas instruments.

[su_highlight background=”#fe065c” color=”#fff”] Reģistrācijas cena [/su_highlight]

.lv – 10.00 € uz 3 gadiem
.eu – 10.00 €
.com – 10.00 €
.org – 10.00 €

Domēna reģistrācijas cena pieejama jauniem klientiem vienam domēnam pirmajam gadam.

[su_highlight background=”#fe065c” color=”#fff”] Domēna reģistrācijas pieteikums [/su_highlight]

[wpforms id=”294″]