SSD serveri

Vai hostings ar SSD diskiem ?
Jā, hostings aprīkots ar jaudīgiem un modernas paaudzes SSD diskiem ar Intel procesoriem. Nodrošinam failu uzglabāšanu un piekļuvi tiem atbilstoši mūsdienu industrijas standartiem. Pie mums hostings un e-pasti atrodas dažādos serveros un e-pasta kastītes apjoms neizmanto hostinga apjomu. Tas nozīmē failiem ir daudz vietas un nebūs jāpalielina hostinga vieta, lai uzturētu lielus e-pasta apjomus. Regulāri hostinga serveru programmatūra tiek atjaunota uz jaunākām versijām un pilnībā atbilst klientu prasībām. Ja izmantojat šobrīd citu hostinga pakalpojuma sniedzēju vai domājat kurā hostingā uzturēt mājas lapu, blogu un e-pastus, tad mums ir īpašs piedāvājums jauniem klientiem. Varēsiet saņemt pilnu hostinga komplektu un lietot 30 dienas 100% bez maksas. Lai izmēģinātu hostingu nav nepieciešams domēns un nav vajadzīgas formalitātes. Atliek vien sazināties ar mums un pasūtīt hostingu un mēs izveidosim demo hostinga profilu un varēsiet lietot jau pēc mirkļa. Izmaksas pie mums ir ļoti ekonomiskas un stabilas kā pats hostings.
Vai mana mājas lapa būs drošībā ?
Jā, mājas lapas un e-pasti atrodas TIER III standarta datu centrā ar pieejamību pat līdz 99.982%. Neatkarīga 24/7 strāvas piegāde un dublēšana ar dīzeģenerātoriem kļūmes gadījumā. Optikas stabili 100 Gbps pievadi nodrošina ļoti ātru datu pārraidi Baltijā un Eiropā. Hostings nodrošināts ar modernu programmatūru.

cPanel vadības panelis

Hostings aprīkots ar populāro un ērto, jaunākās versijas vadības paneli cPanel. Ērta failu vadība, neierobežota skaita SQL datu bāžu izveide, domēnu vadība, automātiskās instalācijas ar vienu klikšķi. SSL sertifikāts katram domēnam bez maksas.

Servera vieta

Varēsiet izmantot lielu diska apjomu par ekonomisku cenu. Pie mums servera vietu varēsiet izmantot par labāku cenu nekā citiem hostinga pakalpojuma sniedzējiem. Ja šobrīd domājat, kur uzglabāt savu mājas lapu, e-pastus, tad mēs piedāvājam 14 dienas visu izmēģināt bez maksas. Pārnākot no cita pakalpojuma sniedzēja, piedāvājam 50% atlaidi pirmajiem 6 mēnešiem.

E-pastu uzturēšana

Katram domēnam nodrošinam neierobežotu hostinga vietu un neierobežotu skaitu lietotāju ar 30GB e-pastu katram + 10GB failu dokumentu uzgabāšanai katram lietotājam. Ērta failu koplietošana. Atliktās nosūtīšanas ar izvēlētu laiku funkcija. Atbalstīts ar POP/IMAP/DKIM/SPF. E-pastu filtri ar individuālu konfigurāciju. Drošai e-pastu nosūtīšanai konfigurēsim drošu un uzticamu SMTP serveri. Lietotāju e-pastu apjoms servera vietu neizmanto un par e-pasta vietu papildus nav jāmaksā.

lasīt vairāk

rezerves kopijas

Visi hostinga faili regulāri tiek kopēti un uzglabāti Google Drive drošajos serveros. Kādas neparedzētas kļūmes gadījumā visi faili būs drošā vietā un viegla iespēja tos atjaunot.

30 dienas bez maksas

Varat izmēģināt hostingu, e-pastus bez maksas!

Tehniskā specifikācija

Sagatavojam informāciju