NODERĪGA INFORMĀCIJA

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kas ir Bizzigo ?

Bizzigo ir preču un pakalpojumu sludinājumu publicēšanas portāls, kurš piedāvā iespēju jebkuram portālā reģistrētam lietotājam publicēt savu informāciju par precēm, produktiem vai pakalpojumiem un to cenām un iespēju portāla citiem apmeklētājiem, izmantojot platformas piedāvātos rīkus, saņemt šo informāciju. Tirdzniecības darījumi un norēķini portālā nenotiek. Bizzigo portāls ir virtuāls tirgus laukums, kur notiek informācijas publicēšana. Portāla administrācija nav atbildīga par reģistrēto lietotāju publicēto informāciju, reģistrēto lietotāju komentāriem un viedokļiem.

Kāda veida informāciju atļauts ievietot portālā ?

Jebkurš portālā reģistrējies lietotājs var ievietot informāciju par precēm un pakalpojumiem. Aizliegts ievietot informāciju par precēm un pakalpojumiem, kuru ierobežo LR likumdošana. Iespējams arī ievietot informāciju par precēm un pakalpojumiem, kuri atrodas citās tirdzniecības platformās vai citās tirdzniecības vietās.

Kāda veida informāciju aizliegts ievietot portālā ?

Aizliegts ievietot saistītu informāciju par alkoholiskajiem dzērieniem, smēķēšanu, jebkura veida medikamentiem, vakcīnām, pornogrāfiju, ieročiem, naida kurināšanu, narkotikām, rasu, reliģiju, tautību un valodām, kā arī jebkuru cilvēku aizskarošu informāciju.

Norēķinu kārtība un apmaksas veidi

Portāla ietvaros norēķini par precēm vai pakalpojumiem starp lietotājiem nenotiek. Norēķini notiek tikai starp portāla uzturētāju un registrētiem lietotājiem, izrakstot rēķinu un veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu vai citiem maksāšanas rīkiem, portāla uzturētājam dodot iespēju reģistrētiem lietotājiem izvietot un publicēt informāciju par precēm un pakalpojumiem.

Preču un pakalpojumu piegāde

Preču un pakalpojumu jebkāda piegāde portāla ietvaros nenotiek.

Maksa par informācijas publicēsanu

Maksa par informācijas publicēšanu portālā ir bez maksas. Lai lietotu portāla informācijas publicēšanas rīkus, lietotājam jāveic reģistrācija portālā un jāizvēlas piemērots portāla lietošanas apmaksas veids un apmērs, izvēloties portāla informācijas publicēšanas rīku piemērotāko lietošanas periodu.

SAZINIES AR MUMS

RAKSTIET MUMS