WordPress hostings

[su_highlight background=”#fe065c” color=”#fff”]WordPress ar vienu klikšķi[/su_highlight]

mājas lapu vadības sistēma šobrīd aizņem vadošo pozīciju starp līdzīgiem rīkiem visā pasaulē. Ar WordPress satura vadības sistēmas ( saīsināti CMS – content management system ) palīdzību var būvēt gan mazas mājas lapas kā vizītkartes un ļoti lielus projektus ar plašu funkciju klāstu.

wordpress hostings

Pie mums automātiskā instalācija ar rīku Softaculous

Mēs piedāvājam savā WordPress hostinga pakalpojumā pilnīgi visas nepieciešamās funkcijas un atbalstu, lai veiksmīgi darbinātu WordPress.

Ja jau lietojat WordPress kādā citā hostingā un vēlme ir uzlabot veiktspēju, tad mēs varam palīdzēt un pārnest esošu WordPress pie mums bez maksas.

[su_highlight background=”#fe065c” color=”#fff”] Hostings ar SSL bez maksas[/su_highlight]

Pie mums WordPress hostings nodrošina iespēju WordPress izmantot ar SSL mūsdienās nepieciešamo https datu pārraides funkciju bez maksas. SSL tiek nodrošināts koplietošanas servera IP adresei.

[su_highlight background=”#fe065c” color=”#fff”] 100% aizsargāts un drošs [/su_highlight]

Nav noslēpums, ka WordPress hostings ir ļoti vilinošs mērķis hakeriem un ļaundabīgiem robotiem, kuri to vien gaida, lai atrastu ievainojamu WordPress. Ja nav regulāri veiktas WordPress sistēmas update, moduļi ir veci un nesaderīgi ar drošības noteikumiem, tad WordPress pārstāj korekti darboties.

[su_highlight background=”#fe065c” color=”#fff”] WordPress ar tehnisko apkopi [/su_highlight]

Piedāvājam ietaupīt laiku, nodrošinot regulāru un bezkompromisu pasākumu veikšanu, lai aizsargātu WordPress hostingu pret ļaudabīgiem lapas apmeklētājiem un lapas uzlaušanu.

Saņemsiet regulāru WordPress un moduļu atjaunošanu uz jaunāko versiju. Veiksim drošības ugunsmūra konfigurāciju un pilnu WordPress regulāru tehnisko apkopi tikai papildus par 20.00€ gadā.

[su_highlight background=”#fe065c” color=”#fff”] Inficēta WordPress tīrīšana un aizsardzība[/su_highlight]

Veicam arī inficētu WordPress hostinga tīrīšanu un normālas lapas darbības atjaunošanu. Tas ir komplicēts un sarežģīts uzdevums, bet tas ļauj atjaunot sabojātu un inficētu WordPress. Inficēta WordPress tīrīšana un atjaunošana par 250.00€.

[su_highlight background=”#fe065c” color=”#fff”] WordPress hostings ar satura papildināšanu[/su_highlight]

Ja pašiem nav sava mājas lapas administratora, tad ērti varat uzticēt visus darbus mums. Veiksim satura regulāru papildināšanu, jaunumu ievietošanu, bilžu apstrādi par 150.00€ gadā.

[su_highlight background=”#fe065c” color=”#fff”] WordPress hostings 14 dienas bez maksas[/su_highlight]

Visiem interesentiem piedāvājam WordPress hostingu izmēģināt 14 dienas bez maksas.
Bezmaksas izmēģinājuma komplektā ietilpst:

• wordpress hostings
• wordpress drošības konfigurācija
e-pastu uzturēšana
• hostinga pārnešana pie mums.

Zvaniet vai rakstiet mums